Régóta keres egy könyvet, CD-t, DVD-t, videokazettát, de sehol nem találja? Egy külföldi honlapon látott egy CD-t, DVD-t, amit szeretne megrendelni, de nem beszéli a nyelvet vagy nincs hitelkártyája, amivel fizetni tudna? Segítünk! Mi az USÁ-ból, Angliából, Németországból, Japánból, Brazíliából és még számos más országból is importálunk CD-ket és DVD-ket! Egyedi import megrendeléshez klikk ide!
A szex kedvéért megnősülni olyan, mint venni egy Boeing 747-est az ingyen mogyoró miatt.
DEÁK BILL BLUES BAND
Deák Bill Gyula – ének
Fehér Simon gitár, ének
Horváth Zsolt - billentyűs hangszerek
Balázs Péter – basszusgitár
Szabó Csaba - dob
Term...
A világ számos cége rájött, hogy óriási lehetőség rejlik az internetes reklámozási lehetőségekben. Ennek több oka is van: egyrészt jóval olcsóbb, mint a hagyományos óriásplakátos reklámok, másrészt hatékonyságban is verik hagyományos társaikat. Így ezek a cégek "Pay to" cégeket bíznak meg, hogy saját magukat és termékeiket népszerűsítsék. Ezeknek a "Pay to" cégeknek az a feladata, hogy összekapcsolja a reklámokat vásárló cégeket a fogyasztókkal, vagyis az internetes felhasználókkal. A "Pay to" cégek ezért cserébe megtartják a reklámokért fizetett összeg egy részét, a többit továbbítják a felhasználóknak. Így mindenki jól jár, a cégek azért, mert reklámjaik célba érnek, a felhasználók és a "Pay to" cégek pedig azért, mert ők pedig ezzel pénzt keresnek.
A "Pay to" világ négy fő kereseti lehetőségre osztható:
PTR - Paid to read (Olvasásért fizetnek)
PTC - Paid to click (Kattintásért fizet)
PTS - Paid to signup (Regisztrációért fizet)
PTP - Paid to promote (Rreklámozásért fizet)
Rövid leírás a kereseti lehetőségekről:
PTR: Itt azért fizetnek, ha emaileket olvasol. Az emaileket a "Pay to" cégek küldik, neked az a dolgod, hogy elolvasd mit írnak benne, azonban semmi féle kötelezettséget nem ró a felhasználóra. Tehát ha egy programba való belépésre buzdít, akkor nem kell belépned, ha nem akarsz.
PTC: Itt azért fizetnek, hogy különböző reklámfelületekre kattints és azt az oldalt böngészd egy meghatározott ideig, ami bejön a linkre kattintás után. Itt sem kell csatlakoznod, ha nem akarsz. Persze a reklámküldők célja nyilván az emberek meggyőzése, de kötelezettséged nincs.
PTS: Itt azzal kereshetsz, ha beregisztrálod magad bizonyos oldalakra és annak a tagja maradsz egy meghatározott ideig. Egy regisztrációért többet lehet keresni, mint PTC vagy PTR tevékenységgel, azonban többet is igényel a felhasználótól (mind időben, mind tevékenységben). Ezen kívül vannak bizonyos feltételek, amiket be kell tartani. Például nem lehet a regisztrációt egy adott ideig törölni.
PTP: Itt azzal kereshetsz, ha reklámozod bizonyos oldalak linkjeit. A lényeg az, hogy minél több találatot kapjon az oldal, de mindegyik találatnak máshonnan kell származnia. A reklámozott linken pedig több reklám is megjelenítésre kerül. A reklámozóknak ez nagyszerű lehetőség. A felhasználók minden egyes találat után keresnek egy keveset, a legtöbb oldal minden 1000. találat után fizet egy meghatározott összeget.
A PTC azt jelenti, hogy azért kapsz pénzt, ha bizonyos reklámfelületekre rákattintasz. Már magukat az ilyen oldalakat is PTC oldalnak nevezik, hiszen legfőbb tevékenységük a PTC.
Sok olyan oldal létezik, ami PTC tevékenységgel foglalkozó cégeket bíz meg azzal, hogy reklámozza, népszerűsítse az oldalát és ezért fizetnek a PTC oldalaknak, amik pedig ebből a fizetésből a "fogyasztóknak", azaz a klikkelőknek továbbítják a befolyt pénz egy részét.
Részletesen:
Nem kell mást tenned, mint rákattintani a megjelenő bannerre (reklámcsíkra), majd nyitva hagyni az ablakot néhány másodpercig, amíg a fent levő csíkban meg nem jelenik a Thank you vagy a You have been credited felirat, ami azt jelenti, hogy jóváírták a számlád és most már becsukhatod az ablakot. A felnyíló ablakot egyébként nem muszáj az előtérben tartanod, csak annyit kell tenned, hogy nyitva hagyod, akár még a tálcára is leteheted.
Egy PTC linkért a cégek különböző összegeket fizetnek, korrekt cégeknél ez 0,1-1 cent között mozog. Aki ennek a sokszorosát ajánlja egy linkért az valószínűleg hazudik és nem fog kifizetni.
A PTC nem egy nehéz munka, viszont vigyázni kell az ún. Cheat Linkekkel. Ez azt jelenti, hogy az oldal fenntartói szeretnék kiszűrni azokat az embereket, akik nem tudnak angolul vagy egyáltalán nem figyelnek és olvasás nélkül klikkelgetnek, ezért a reklámok közé betesznek olyan bannereket is amire ha rákattint a gyanútlan felhasználó, akkor pénzlevonást kap vagy akár a számlája azonnali törlése is megeshet. Ez azonban cégenként változik, hogy ilyenkor mi történik. Szóval ha ilyen feliratot látsz. hogy "Cheat link" vagy "Don't click it", akkor arra semmi képpen sem szabad rákattintani.
Paid To Read - Pénzkeresés olvasással
Röviden:
A PTR azt jelenti, hogy bizonyos cégek azért fizetnek (többnyire PTC cégek), hogy reklámokat olvass. A reklámok mögött pedig különböző cégek vagy magánszemélyek állnak, akik így szeretnék terméküket, ajánlatukat, honlapjukat, stb.-t népszerűsíteni.
Bővebben:
A dolog lényege, hogy leveleket kapsz a postafiókodba és a benne található linkre kell rákattintanod ellenőrzésképpen, hogy valóban elolvastad a reklámot, majd a felnyíló ablakot nyitva kell hagyni egy rövid ideig, amíg az oldal tetején futó csíkban meg nem jelenik a Thank you vagy a You have been credited felirat.
Az e-maileket két helyre küldhetik. Egyrészt arra az email címedre, amit megadtál regisztrációkor, másrészt pedig az oldalon levő saját belső postafiókba (Your Inbox/Site Inbox menüpont), amit csak arra lehet használni, hogy a reklámokat fogadd, ez nem egy valódi e-mail cím. Hogy melyik postaládába kapod az e-maileket, az attól függ, hogyan állítottad be. Lehet mindkettőbe kérni vagy csak külön az egyikbe vagy másikba. Ha regisztrációkor a "Site inbox"-ot állítottad be, akkor csak a belső postafiókba, ha az "Email address"-t, akkor a rendes e-mail címedre kapod a leveleket. Ha a "Site Inbox & Email" van bejelölve, akkor mindkettőre mennek a levelek. Ez a beállítás a "User account info" menüpont alatt bármikor módosítható.
A PTR levelek olvasásakor figyelni kell a CHEAT (csalókat kiszűrő) e-mailekre. Ezek direkt arra készülnek, hogy kiszűrjék az olyan embereket, akik ész nélkül kattintgatnak, anélkül, hogy beleolvasnának a levelek tartalmába. Miután ilyen levélre kattint valaki, könnyen megeshet, hogy törlik a számláját vagy pénzlevonással sújtják. A CHEAT e-mailek azonban gyakran már a levél tárgya alapján is kiszűrhetők. Gyakori pl. a "Don't click it", "Delete it" vagy a "Trash it" figyelmeztetés.
Ami lényeges a PTR-nél, hogy minden levél csak egy adott időpontig érvényes, ha már lejárt, akkor hiába kattintunk rá, nem kapunk érte pénzt. Hogy mennyi ideig érvényes egy levél az oldalanként változik, de a legtöbb oldalon 24 órás időlimit van beállítva. Ezen kívül vannak olyan e-mailek is, amik csak adott számú kattintásig érvényesek. Például ha csak egy e-mail 1000 kattintásig érvényes, akkor az 1001.-től kezdve már senki se kap pénzt érte. Ha ilyen e-mailt kapsz, azt általában megjelölik a levél tárgyában is, zárójelbe beleírják, pl.: (5000 clicks).
Paid-To-Promote (röviden PTP)- Pénzkeresés a pénzkereső
oldal reklámozásávalRöviden:
Bizonyos oldalak azért fizetnek neked, ha reklámozod linkjüket. Az oldal pedig ezen a linken reklámokat jelenít meg, amiért ők a reklámozóktól pénzt kapnak. A lényeg az, hogy minél több ember látogasson el az oldal által megadott, azonban minden felhasználónak különböző linkre.
Részletesen:
Ha valaki megnézi a PTP linkedet, akkor te ezért 0,1-1 közötti kreditet keresel, hogy ez mitől függ azt egy kicsit később. Ha összegyűlik 1000 kredited , akkor azt át tudod váltani pénzre, hogy mennyire, az oldaltól függ, 0,55$-0,9$ között változik, ami ennél többet ígér az valószínűleg nem fizetős oldal. Gyakran így látható a bannereken (reklámcsíkokon) az 1000 kreditért kapható pénz: 0.65$/CPM(credit per million). Ha ilyet látsz, az a PTP-re vonatkozik.
A PTP linkedet és minden ehhez tartozó dolgot a Paid to Promote menüpont alatt keresd.
A PTP linkedet vagy másik PTC oldalon reklámoztatod, azaz pénzért vagy pontért reklámot veszel vagy pedig traffic exhange (forgalom cserélő) oldalon. Sok traffic excange oldalon a regisztrációdért kapsz bizonyos számú ingyen találatot (kreditet), amit rögtön átirányíthatsz a PTP linkedre. További kreditet (forgalmat) szerezhetsz a traffic exchange oldalakon szörföléssel (manualsurf). Itt annyit kell tenned, hogy elindítod a szörfablakot és 15-20 másodpercenként, miután az oldalon levő számláló 0-ra visszaszámolt, kattintasz a megfelelő helyre és új oldal nyílik meg a keretben. Ez kicsit ugyan unalmasnak tűnhet, de legalább biztos találatot szerezhetsz az oldaladnak. Miután beregisztrálsz egy traffic exchange progiba, le kell szörfölnöd 15-20 oldalt, hogy megkapjad a regisztrációért járó ingyenkrediteket, szóval ne lepődj meg, ha 0 kredittel kezdesz az első belépésedkor.
Néhány traffic exchange proginak is van saját PTP linkje, amit viszont lehet autosurf progikkal reklámozni (ellenben a PTC-s PTP linkekkel, amit nem lehet). Szóval az autosurf progikba beállítod a traffic exchange PTP linkjét, a traffic exchange-ben pedig a PTC oldal PTP linkjét és így gyorsabban keresed a krediteket.A pénz számlára írása:
Miután összejött a PTC cégnél legalább 1000 kredit, akkor megjelenik egy gomb a Paid to Promote, ami idáig nem volt látható és arra kell kattintani, ezután rögtön a PTC számládhoz írják a pénzt.
Paid To Signup (PTS) - Pénzkeresés regisztrációval
Bizonyos cégeknél azzal lehet keresni, hogy beregisztrálod magadat egy másik oldalra egy megadott linken keresztül. A regisztrációért magánszemélyek fizetnek a cégeknek, a cégek pedig továbbítják a pénz egy részét a regisztrálónak.
Bővebben:
Akik fizetnek a regisztrációért, azok azért teszik ezt, mivel nekik valamilyen érdekük fűződik ahhoz, hogy te beregisztrálj. A legtöbb alkalommal jutalékot kapnak egy új regisztrált tag után és így az általuk befektetett pénz vissza is jön, sőt ha a regisztrált tagnak megtetszik az új oldal és elkezd rajta dolgozni, akkor ez a befektetés többszörösen is visszajön.
Amikor úgy döntesz, hogy a PTS-sel szeretnél pénzt keresni, akkor bizonyos szabályokat be kell tartanod. Ezek a szabályok oldaltól függően változhatnak, azonban a legtöbb helyen legalább 15 napig nem törölheted magad az új oldalról és ezidő alatt aktívnak kell lenned. Ezen kívül csak olyan oldalra iratkozhatsz fel, ami érdekel.
A PTS-nél háromfajta céget szoktak listázni:
1. PTC céget, ahol az aktivitás klikkelgetést jelent.
2. Autosurf céget, ahol szörfölni kell, (esetleg befektetni)
3. Egyéb cégek, ahol csak az számít, hogy regisztráltad magad és ezért a feletted levő ember rögtön megkapja a jutalmat
Gyakorlatban:
Miután rákattintasz a linkre, el kell végezni a regisztrációt, a legtöbb PTC oldalnak ugyanolyan regisztrációs felülete van, 4-5 PTS után ez már rutinból megy. Szintén egy sémájúak az autosurf cégek regiszrációi is. Nagyon fontos, hogy email címnek azt használd, amelyiket a PTS-ért fizető oldalnál használsz, a felhasználónévnek nem kell egyeznie. Ha nem ugyanazt használod, akkor nem kapsz fizetést. Szintén fontos, hogy ne regisztrálj be olyan helyre, ahol már tag vagy, mert ez esetben könnyen megeshet, hogy törlik a számládat. Minden céghez csak egyszer csatlakozhatsz, ha később újra látod a PTS cégek felsorolása között, akkor nem szabad csatlakozni. Az imént említett szabályokat minden PTS-t ajánló cégnél be kell tartani, ezen felül van olyan oldal is, ahol meg van határozva az is, hogy 1 héten hány oldalra regisztrálhatsz.Miután megtörtént a regisztráció, be kell illesztened a beregisztrált cég bannere alá az emailedre érkező megerősítő e-mailt. Fontos, hogy azt az e-mailt illeszd be, amelyikben a felhasználóneved és a jelszavad található. A PTC-s cégeknél ez általában a második kapott email, nem az első. Miután beillesztetted az e-mailt, a jelszavad nyugodtan töröld ki, helyére tegyél xxx-et. Így biztonságban maradnak az adataid mások előtt. Ezután rákattintasz a beillesztett e-mail alatt lévő "Submit confirmation gombra" és kész ezzel be is van fejezve.
Autoszörf
Röviden:
Az autoszörf programok azért fizetnek, hogy 24 óra alatt megnézz egy
bizonyos számú oldalt. A legnagyobb különbség a PTC cégekkel szemben, hogy
itt az oldalak automatikusan váltanak egy adott idő (általában 15-20 sec)
A "Paid to Click" résznél általában creditekért lehet kattintgatni,
pénzért szinte sosem. Mielőtt bárki is befektet egy autoszörfbe, tudnia
kell, hogy minden befektetés tartogat bizonyos kockázatot, mivel nem
mind fizet. Szóval a befektetésekkel érdemes óvatosan bánni.
HYIP - High Yield Investment Program
Ezek az oldalak az surfökhöz hasonlóan befektetést igényelnek. Ellentétben viszont a surfökkel, itt semmi dolgunk a pénzünkkel, egyszerűen betesszük, és várjuk, hogy lejárjon az x nap, amennyire betettük, majd az ígért kamattal kivegyük. Az, hogy hány napra tehetjük be és mekkora profitot ígér, az oldaltól függ.Short-term HYIP-nek hívjuk azokat az oldalakat, amelyek rövid idő alatt ígérnek magas kamatot. Ez lehet pl 1 nap alatt 120%, tehát betét után kereken 1 nappal a befektetett pénzünk 120%-át kapjuk vissza. (azaz a befektetett pénz, és rá 20% profit) Ezek a short-term oldalak általában megbízhatatlanok, ha elfogynak a tagok, nem fizetnek be, nincs miből kifizetni a többieket. Persze nem csak ezen múlik a bukás, a hyip tulajok előszeretettel futtatják fel az oldalukat, majd mikor már számukra elég pénzt befizettek, lelépnek a pénzzel. Sajnos ez a leg gyakoribb eset. Ilyen oldalt csak a legelején célszerű elkezdeni, általában az elsőket még kifizetik, de ha beindul az oldal, és normális az admin, fizet ameddig van rendesen befizetés.Long-term HYIP pedig értelem szerűen az, amikor hoszabb távra kisebb kamatot ígér az oldal. Pl. 3%-ot fizet naponta. Ez azt jelenti, hogy a befektetett pénzünk 3%-át kapjuk meg minden nap. (általában az iylen oldalaknál csak munkanapot számolunk, hétvégén nincs profit) A tapasztalat szerint ezek a megbízhatóbbak, mert van idő újabb tagokat szerezni, nem kell hirtelen kifizetnie minden betett pénzt, csak a töredékét.Érdemes viszont nem túlzásokba esni, a 2-300, akár több %-ot ígérő oldalakat kerülni, általában sosem fzetnek. Minél kisebb %-ot ígér, annál inkább reménykedhetsz, hogy meg is kapod a pénzed.
PayPal számla nyitása :
Nyisd meg a következő linket :
https://www.paypal.com/hu/mrb/pal=ESVAUL2L2MP9U
Katt Sign Up Today
Köv. lapon kijelölni a Personal Accountot
Hungary-t U.S English-t így hagyni
Continue...
First Name : Kereszt Neved ( Jozsef )
Last Name : Vezeték Neved ( Kovacs )
Address Line 1 : Utca házszám ( Kocsis str 11/b )
Address Line 2 : nem kell semmit beírni !!
State/Province/Region : A megye, ahol laksz ( Tolna )
Postal Code : az irányító számod ( postai )
Country : Hungary
Country of Citizenship : Állampolgárságod ( Magyar )Hungary
Home Telephone : Vezetékes telefon, ha nincs akkor is írj be vmilyen számot. Fontos !!
A lakókörzeted számát használd PL : Zalaegerszeg : 360692587458
Work Tel : nem kell megadni
Mobile Tel : nemm kell megadni
PayPaL Account Login
----------------------
Email Address : e-mail címed Ez lesz a login/belépő Neved !!!! Ide fogod kapni az üziket, kifizetés stb...
Re-enter Email : mégegyszer mailod
Password :jelszavad. Használj kisbetüket+számokat Minimum 8 karakter hosszú legyen !! PL : rozinéni1567
Retype Pass : mégegyszer jelszavad.
Fontos !! Írd le füzetbe, papírra ezeket az adatokat, mail, jelszó, NE A GÉPEDEN TÁROLD !!!
Password Recovery
-----------------
jelszó emlékeztető
Security Question 1 : válassz egyet a legördülő menüből
Pl :City of Birth -- A város ahol születtem
Answer 1 : ide írd be a választ ( ha Kecskeméten születtél, akkor azt )
Sec Quest 2 :ua, de mást kérdezz, felelj...
lenn jelöld be yes, és írd be a számokat/betűket
------------------------------------------------
Ha ezzel megvagy, kapsz emailt, a megadott címedre, abban lesz 1 link, azt nyisd meg. Érvényesítetted a mail címed
Menj a http://www.paypal.com oldalra, a loginnál a mailod írd be, majd a jelszavad alá.
Lehet kérni fog bankkártyát, ennek olyannak kell lennie, amit a netes vásárlásoknál elfogadnak, pl: dombornyomott típúsok.
Továbbá a számlához kell rendelni egy itthoni bankszámlát. ( ez lehet a kártya számlája, de másik is )
letelte után. A kereset mértéke oldalanként változik.
Ha részletesebben érdekel, olvasd végig az oldalt: